Solgt Daytona 116518

Medlem
5. okt. 2015
Innlegg
962
Sted
nord for Sydpolen
image.jpeg
Dette er en Daytona 116518 fra 2008. Den ble servet hos Bjerke i Oslo høsten 2015. Da ble det også kjøpt og satt på ny sort Rolex-reim. Kvittering medfølger.

Senere, mener det var helt i starten av 2016 (mulig jeg husker litt feil), kjøpte jeg hvit skive og ny brun Rolex-reim.

Et lite merke i glasset gjør at man kan vurdere å skifte dette. Jeg har ikke hatt tid til det og heller ikke sett noe umiddelbart behov da man skal se godt etter for å oppdage "avviket". Mener det koster ca 2500,- for å skifte glass hos feks Bjerke.










135.000,-
 
Redigert:
Fremdeles til salgs :)

Har blant annet mottatt et par bytteforslag som har fått meg til å ramle av stolen - i positiv forstand - men rent salg er fortsatt det som vil være mest aktuelt.
 
  • Liker
Reaksjoner: Myrsnipern
image.jpeg
Kjører opp denne igjen. Til tross for flere spennende bytteforslag i sommer/høst er den fremdeles i mitt eie. Rent salg er i utgangspunktet det som er ønskelig.

Sender nyere bilder til eventuelle interessenter.


image.jpeg
image.jpeg
image.png
 
Redigert:
  • Liker
Reaksjoner: sjuli_123 og Olsen64