Dette hadde vært noe![]()
Helt klart. Tar du vekk den røde skriften, så er det faktisk en god sjangse for at du får ønske ditt oppfylt i år
Mitt største ønske for årets utgivelser:
![1116710matt_pepsi.jpg](http://4.bp.blogspot.com/_Cv-0TBEhWVE/SQq5vtgdrpI/AAAAAAAAE0g/iNsebZNhVss/s800/1116710matt_pepsi.jpg)
Men mye tyder på at denne kommer i år
![5540982098_48191a9d76_b.jpg](http://farm6.static.flickr.com/5058/5540982098_48191a9d76_b.jpg)
Dette hadde vært noe![]()
Her har du vært kreativ, jayeff!
Aner det meg at du ikke har sans for DeepSea'n? Jeg liker'n!
For en fantastisk modell. Kommer den blir det kjøp!
HE-ventil på lenka, hehe. Well done![]()
Man pleier vel å snakke sensommer.
da har rolex lagt ut en liten video på hjemmesiden sin , med detaljer av ny klokke som blir lansert på messen.
vanskelig å se utifra bildene hva det kan være, men det kan se ut som en sports rolex med supercase, siden lenken er blank på siden er det nok ikke submariner. De klokkene i sports serien som ikke har supercase er daytona og explorer 2 .
Jeg vil i allefall være på messa da det åpner på tordag morgen, finner jeg wifi skal laste opp bilder på forumet.
roger sveian
Jeg vil i allefall være på messa da det åpner på tordag morgen, finner jeg wifi skal laste opp bilder på forumet.
Wow, den Daytonaen var blødtøff!
Fet - men hvorfor har de ikke dato på Daytonaen? Der mister de meg som kunde iallefall..![]()
Det ble diskutert i en tidligere tråd. Dato på Daytonaen vil bli rotete, samt at det bryter med konseptet for klokka![]()
Får ta meg en søkerunde i forumet, jeg da!Takk for svar, jayeff!